Grange kontorsmöbel

563630

GRANGE, 3 dlr. skrivbord med stol och bokhylla, mahogny, metalldetaljer i krom, brickmärkta, mått skrivbord, längd 120 cm, höjd 72/89 cm, djup 42 cm, bokhyllans mått, längd 159 cm, höjd 75 cm, djup 35 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Kontorsmöbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Grange kontorsmöbel

Budhistorik (7 bud)
4198037
4195781
4195780
1 300
4195779
4195768

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.