Bent Olsen Vejle

563628

BENT OLSEN, Vejle Möbelsnedkeri, karmstol, Vejle møbelsnedkeri, Danmark, 1900-talets andra hälft.
stomme i bok, flätad sadelgjord, nackkudde med läderfästen, etikettmärkt "Bent Olsen, Vejle møbelsnedkeri", sitthöjd ca 40 cm

Obetydligt slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 11

Bent Olsen Vejle

Budhistorik (21 bud)
4200112
2 400
4198881
4198877
4198877
1 900
4198551
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.