Matbord

563625

MATBORD, 1960-tal, elliptisk skiva fanerad med valnöt, benställning av borstat stål, troligen Danmark, höjd 73, 275 x 125 cm

Bruksslitage, märken, blekta partier, underredet med viss korrosion

Möbler, Matbord

Matbord

Budhistorik (5 bud)
4199636
4199635
4199634
1 400
4193626
1 300
4190629

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.