Svenskt Tenn

563619

SVENSKT TENN, Burk med lock, tenn, klotformad, lock med flätad dekor och slät knopp, stämpelmärkkt, 1935, höjd ca 9 cm

Slitage. Repor på undersida, två bucklor

Metall, Diverse

Monter 13

Svenskt Tenn

Budhistorik (22 bud)
4200174
5 800
4199793
5 600
4199681
5 400
4199514
5 200
4199679
5 200

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.