Bruno Mathsson soffbord Karin

563612

BRUNO MATHSSON, "Karin", soffbord, för Dux, skiva av fanérad masurbjörk. Förkromat underrede med hjul, höjd ca 33, 64x64 cm

Repor, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 17

Bruno Mathsson soffbord Karin

Budhistorik (29 bud)
4199287
4 200
4199285
4199286
4199285
3 800
4199284
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.