Ljusstakar rokokostil

563611

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Gustaf Möllenborg, Stockholm, 1864, nyrokoko, lösa manschetter, fyllda, delvis otyldiga stämplar, höjd ca 20 cm

Fyllda. smärre stötskador

Silver

Monter 13

Ljusstakar rokokostil

Budhistorik (23 bud)
4200072
2 600
4200068
2 400
4199172
4200067
4199172

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.