Paul Hoff Kosta

563595

PAUL HOFF, skål, glas, Kosta, överfång, signerad Kosta 57517 P. Hoff, höjd 13, diameter 19 cm

Proveniens: Leif Persson

Glas, Konstglas, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Paul Hoff Kosta

Budhistorik (7 bud)
4217596
4217417
550
4216758
500
4216757
450
4216756

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.