Max Jensen olja

563594

MAX JENSEN (1887-?): Havsmotiv, signerad M. Jensen, olja på duk, ca 53x79 cm

Smuts

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Max Jensen olja

Budhistorik (15 bud)
4199969
1 700
4199936
1 600
4199451
4198725
1 400
4196391
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.