Figurin Lladro

563584

FIGURIN, Lladro, 1980-tal, porslin, höjd 12 cm

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

Ingår i det övergripande temat Pretty, Ugly, Lovely - Figurinens Återkomst

Nagg på blomma i håret

Ändringar/tillägg

Keramik/Porslin, Figuriner, Konst, Skulpturer, Samlingar

Visas på begäran

Figurin Lladro

Budhistorik (8 bud)
4222308
1 400
4221691
1 300
4221478
4221476
4221216

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.