Spegel med konsolbord

563582

SPEGEL MED KONSOLBORD, förgylld och bronserad, omkring år 1900, empirestil, dekor av fascestav, med stenskiva, total höjd ca 202 cm

Slitage, visst dekorbortfall

Diverse, Speglar

Rum 3

Spegel med konsolbord

Budhistorik (28 bud)
4200040
4200038
3 800
4200036
3 600
4200027
3 400
4200023
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.