Rakspegel 1800-talets slut

563578

RAKSPEGEL, 1800-talets slut, fanerad i mahogny, lådor i sargen, vikbar spegel, höjd ca 136 cm

Bruksslitage, smärre fläckar och märken

Möbler, Övriga möbler, Speglar

Rum 15

Rakspegel 1800-talets slut

Budhistorik (13 bud)
4199528
4199121
2 800
4199523
2 600
4199121
2 400
4199163

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.