Engelsk byrå

563555

BYRÅ / KONSOLBORD, mahogny, England, 1800-tal, tre lådor, bordets mått 92x47 cm, höjd 77,5 cm.

Ställvis slitage.

Möbler, Skåp, byråer

Södra kajen 14, Helsingfors

Engelsk byrå

Budhistorik (33 bud)
Bud EUR
4217813
440
4217809
420
4217807
4217805
380
4217803
360

Slutpris EUR:
440
4 560 SEK, 500 USD
Utropspris EUR:
200