Öronlappsfåtöljer 1900-tal

563546

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1900-talets mitt, klädsel i oxblodsrött läder, djuphäftad rygg, pärlspikad dekor, sitthöjd ca 45 cm

Möbler, Fåtöljer

Rum 11

Öronlappsfåtöljer 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
4199421
4 400
4198250
4 200
4199137
4 200
4198250
4192110
3 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.