Flasköppnare "Ducky"

563542

FLASKÖPPNARE, "Ducky", vitmetall, sannolikt inköpt på Firma Svenskt Tenn, märkt Ducky Paris

Slitage, repor

Diverse, Hem

Makadamgatan 11, Helsingborg

Flasköppnare

Budhistorik (8 bud)
4207337
700
4205102
650
4207336
600
4205102
500
4204622
450

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.