Stålhane vaser

563535

CARL-HARRY STÅLHANE, vaser, 2 st., Rörstrand glaserat stengods, polykrom dekor med motiv av blommor, signerade, höjd ca 16-28 cm

Proveniens: Leif Persson

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Stålhane vaser

Budhistorik (26 bud)
4217714
4216971
2 800
4216945
2 600
4216945
4216802

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.