Ljusplåtar ett par i mässing

563533

LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-tal, för 1 ljus vardera, mässing, höjd ca 55 cm

Repor

Belysning, Vägglampor, Metall

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ljusplåtar ett par i mässing

Budhistorik (2 bud)

4206677
4204644

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.