Lars Jonsson färglitografier

563532

LARS JONSSON (född 1952): (2), Fågelmotiv bl.a. bofink, färglitografier, signerade samt numrerade 100/200 respektive 150/310, ca 28x42 respektive 33x26 cm

Tavelvagn 2

Lars Jonsson färglitografier

Budhistorik (16 bud)
4194392
4194539
3 800
4194392
3 400
4194320
3 200
4192895

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.