Oljemålning 17/1800-tal

563531

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal, olja på kopparplåt, ca 18x13 cm

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 17/1800-tal

Budhistorik (12 bud)
4206418
3 600
4207768
3 400
4206418
3 200
4207757
4206418
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.