Bertil Vallien skulptur

563512

BERTIL VALLIEN, skulptur föreställande stegrande häst, unik, Boda Smide, signerad undertill B. Vallien, järnsmide monterad på träsockel, höjd ca 40 cm

Åldersrelaterat slitage och ställvis smärre ytbeläggningar

Konst, Skulpturer

Bertil Vallien skulptur

Budhistorik (16 bud)
4199162
3 400
4198986
3 200
4194481
4198985
4194481
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.