Dantestolar 1 par

563509

DANTESTOLAR, 1 par, 1900-talets början, skuren dekor av bl.a. akantusblad samt lejontassar, ihopfällbara, sitthöjd ca 50 cm

Slitage, en lös karm, en sittdyna trasig

Möbler, Stolar

Rum 13

Dantestolar 1 par

Budhistorik (3 bud)

4200814
4192731
4192039

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.