Ingvor Holmqvist 2 st akvareller

563507

INGVOR HOLMQVIST (född 1938): (2) Enköpingsmotiv, signerade, akvareller, ca 32x42 respektive 32x43 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (5 bud)
4199171
500
4198838
450
4199128
4198838
4196032

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.