Erland Cullberg oljemålning

563503

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 55x46 cm

Rum 21

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (40 bud)
4199858
7 600
4199855
7 400
4199818
7 200
4199853
7 200
4199818
7 000

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.