Kandelaber nysilver

563500

KANDELABER, nysilver, 1900-talets första hälft, för 5 levande ljus, avtagbar topp, höjd ca 57 cm

Slitage

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Kandelaber nysilver

Budhistorik (9 bud)
4208368
850
4206680
4206680
700
4198022
650
4198022
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.