Jonas Nilsson akvarell

563499

JONAS NILSSON (född 1968): Svartvit flugsnappare, signerad, akvarell, ca 34x25 cm

Rum 4

Jonas Nilsson akvarell

Budhistorik (18 bud)
4199716
3 600
4199715
3 400
4199714
3 200
4199710
4199713

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.