Figuriner Rörstrand

563498

RÖRSTRAND, figuriner, 6 st., porslin, 1900-tal, polykromt bemålade, höjd ca 7-16 cm

Proveniens: Leif Persson

Keramik/Porslin, Figuriner

Geijersgatan 14, Göteborg

Figuriner Rörstrand

Budhistorik (7 bud)
4217691
4214558
4217688
950
4214558
900
4216611
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.