Lars Pirak akvarell

563485

LARS PIRAK (1932-2008): motiv med träd, signerad och daterad Lars Pirak -72, akvarell, ca 16x12 cm

Fack 35

Lars Pirak akvarell

Budhistorik (2 bud)

4190805
4190804
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.