Marie-Louise Ekman färgserigrafi

563479

MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944): Komposition i blått, färgserigrafi, signerad och daterad i trycket ML De Geer Bergenstråhle 1973, bladstorlek 105x75 cm

Något bucklig, med små vikceck i nedre delen

Kundcenter

Budhistorik (30 bud)
4197907
5 600
4197902
5 400
4197906
5 200
4197902
5 000
4197905
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.