Ivan Bergdahl olja

563472

IVAN BERGDAHL (född 1929): ''Höst i fjällen'', signerad Ivan Bergdahl, daterad a tergo 1976, olja på duk, ca 151x75 cm

Rum 1

Ivan Bergdahl olja

Budhistorik (4 bud)

4198353
2 400
4198351
1 600
4189788
4189787

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.