Göran Brunius oljemålning

563469

GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): "Uggleeken i september", monogramsignerad GB samt ''Göran Brunius'', olja på duk, 93x66 cm

Rum 2

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4197960
4194408

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.