Fåtöljer Capri design Johannes Andersen

563465

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", fåtöljer, 1 par, Trensum, 1960-tal, klädsel i grönmelerad ulltextil, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (20 bud)
4198463
11 500
4197246
11 000
4194369
10 500
4194187
10 000
4194368
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.