Oidentifierad konstnär akvarell

563460

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Motiv från Wien, akvarell, monogramsignerad R. ALT, mått ca 12x18 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Budhistorik (41 bud)
4198808
60 000
4198806
58 000
4198806
56 000
4198803
54 000
4198803
44 000

Slutpris SEK:
60 000
6 042 EUR, 6 864 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.