E Petitjean

563459

EDMOND MARIE PETITJEAN (Frankrike, 1844-1925): Landskap, signerad E. Petitjean, olja på duk, ca 42x64 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

E Petitjean

Budhistorik (48 bud)
4220192
17 000
4220187
16 500
4220184
16 000
4220183
15 500
4220182
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 712 EUR, 1 945 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.