Jacob Weidemann färglitografi

563458

JACOB WEIDEMANN (Norge, 1923-2001): Komposition, signerad och daterad Weidemann -89, olja på pannå, ca 29x23 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Jacob Weidemann färglitografi

Budhistorik (35 bud)
4213860
26 000
4213613
25 000
4213859
24 000
4213613
23 000
4212129
22 000

Slutpris SEK:
26 000
2 618 EUR, 2 974 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.