Kniv

563457

KNIV, s.k Persson-Kniv, skaft i renhorn, längd ca 21 cm

Proveniens: Leif Persson

smärre slitage, bladet med inskription

Vapen/Medaljer, Blankvapen

Kniv

Budhistorik (6 bud)
4216673
700
4216347
650
4216347
550
4211535
500
4211535

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.