Helmer Osslund oljemålning

563456

HELMER OSSLUND (1866-1938), tillskriven: Landskapsmotiv, intyg a tergo, olja på pannå, mått ca 33x41 cm

Smärre repor

Rum 1

Helmer Osslund oljemålning

Budhistorik (41 bud)
4198673
9 000
4198671
8 800
4198665
8 600
4198670
8 400
4198665
8 200

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.