Christine Hoffler oljemålning

563454

CHRISTINE HOFFLER (1838-1923): "Flicka med hatt", olja på duk, signerad C. Hoffler, ca 35,5x27,5 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Christine Hoffler oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4198248
2 400
4198218
4196752
4198217
4196752
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.