Emaljarbeten 1900-talets början

563453

EMALJARBETEN, 6 dlr., 1900-talets början, bestående av b.l.a. dosor, längd ca 5-18 cm

Skador, slitage, en del defekt

Diverse

Monter 10

Budhistorik (16 bud)
4194261
2 600
4193476
2 400
4194260
2 400
4193476
4192778

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.