Ljuskrona blandstil

563452

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, blandstil, stomme i patinerad mässing, behängd med olikslipade prismor i klar och rökfärgad glasmassa, 5 ljuspunkter, höjd t.o.m. takfäste ca 72 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona blandstil

Budhistorik (6 bud)
4197958
550
4193914
500
4197952
450
4193914
4197951

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.