Inger Persson skulptur

563443

INGER PERSSON, skulptur, Rörstran, geometriskt mönster, signerad R, Sweden, IP, Unik, höjd 17,5 cm

Proveniens: Leif Persson

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Inger Persson skulptur

Budhistorik (40 bud)
4217579
9 200
4216860
9 000
4217578
8 800
4216860
8 600
4217577
8 400

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.