Herman Hägg oljemålning

563437

HERMAN HÄGG (1884-1966): Skeppsporträtt, signerad H Hägg och daterad 1914, olja på duk, ca 56x65 cm

Delvis krackelerad

Rum 14

Herman Hägg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4198657
4197203
2 400
4193530
700
4192800
650
4191966

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.