Byrå 1950/60-tal

563419

BYRÅ, 1950/60-tal, teak, svärtade ben och handtag, mässingavslut på ben, höjd ca 66, 91x46 cm

Mindre fanérskador, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå 1950/60-tal

Budhistorik (13 bud)
4198488
850
4198422
4198166
750
4198420
750
4198166
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.