Ram Frankrike 1800-tal

563414

RAM, Frankrike, 1800-tal, bronserad och förgylld, pastellagedekor bl.a. i form av akantusblad, ca 72x99 cm

Mindre skador på pastellage, missfärgningar, ostadig, släpp i fog

Konst, Äldre måleri, Diverse

Rum 22

Ram Frankrike 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
4197944
950
4198185
900
4197944
4197832
750
4197943
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.