Tallrikar pokal i silver

563411

TALLRIKAR, POKAL, BÄGARE, SKÅL PÅ FOT, 9 dlr, silver, 1900-tal, bl a GAB, pokal höjd ca 16, diameter 7-27 cm, vikt ca 1345 g

Gravyr, repor

Silver, Övriga silverföremål

Makadamgatan 11, Helsingborg

Tallrikar pokal i silver

Budhistorik (3 bud)

4196736
3 800
4198424
3 800
4196736

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.