Boksnurra 1900-tal

563404

BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, mahogny, skiva med intarsia, höjd ca 78, 45,5x45,5 cm

Bruksslitage, något skavd

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Boksnurra 1900-tal

Budhistorik (27 bud)
4198707
4 200
4198701
4198706
3 800
4198701
3 600
4198704
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.