Träskulpturer Trygg

563401

TRÄSKULPTURER, 6 st, 2 signerade Carl Johan Trygg och 2 signerade Carl Olof Trygg, höjd 12-25 cm

Smärre slitage

Konst, Skulpturer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Träskulpturer Trygg

Budhistorik (2 bud)

4206582
4197875

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.