Figuriner Japan

563396

FIGURINER, 1 par, keramik, Japan, 1900-talets första hälft, föreställande män med grodor, monterade på konsol, totalhöjd ca 33 cm

Nagg, slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 11

Figuriner Japan

Budhistorik (2 bud)

4197877
4196233

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.