Ilon Wikland 2 färglitografier

563394

ILON WIKLAND (född 1930): "Ankomst till Dalarö brygga hösten 1944" samt "Dalarö kyrka", signerade Ilon Wikland, numrerade 124/150, färglitografier, 2 st, bildmått ca 36 x 39 respektive 27 x 47,5 cm

Ena bladet med missfärgning i marginalen

Rum 6

Budhistorik (14 bud)
4198866
2 600
4192081
2 400
4198863
4192081
4198855
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.