Utomhuslampor

563388

UTOMHUSLAMPOR, 1 par, koppar, 1900-talets andra hälft, diam ca 25 cm

Slitage, rost, bucklor, ej funktionstestad

Belysning, Utelampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Utomhuslampor

Budhistorik (12 bud)
4207030
1 700
4206875
1 600
4204824
4206874
4204824
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.