Utomhuslampor

563384

UTOMHUSLAMPOR, 1 par, koppar, 1900-talets andra hälft, diam ca 25 cm

Slitage, rost, bucklor, ej funktionstestade

Belysning, Utelampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Utomhuslampor

Budhistorik (18 bud)
4208498
4208421
4208497
4208421
1 900
4208495
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.