Utomhuslampor

563378

UTOMHUSLAMPOR, 1 par, koppar, 1900-talets andra hälft, diam ca 25 cm

Slitage, rost, bucklor, bristningar, ej funktonstestade

Belysning, Utelampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Utomhuslampor

Budhistorik (17 bud)
4209357
1 700
4209303
1 600
4209196
4208507
1 400
4208437
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.